SS Mavi Diyar Konut Yapı Kooperatifi beklentileri karşılıyor.

Amacımız üyelerimizin birikimleriyle sağlam, güvenilir, ucuz ve kaliteli bir yuvaya kavuşmalarını sağlamaktır. Birlikte büyüyoruz.

İlkelerimiz

Kooperatifimizin yönetim ekibinin her üyesi, işlerine nasıl yaklaştıklarını bildirmek için aynı yol gösterici ilkelere dayanır. Yönetim olarak ortaya koyduğumuz değerler olmasaydı bugün yakaladığımız başarıyı yakalayamayacağımıza inanıyoruz.

Üstlendiğimiz projelerde hızlı, verimli ve tutarlı bir şekilde çalışmaktan gurur duyuyoruz ve üyelerimizin memnun olduğu sonuçları elde etmek için öncelikle ihtiyaçlarını dinlememiz gerektiğini anlıyoruz.

- Becerilerimizi geliştiriyoruz

- Deneyimimizden besleniyoruz

- İşimize tutkuyla sarılıyoruz

- İstişarelerle ilerliyoruz

Kooperatif yolculuğu uzun soluklu bir süreçtir. Bu süreçte hep birlikte yol alıyoruz. Zaman zaman buradan duyurular yaparak hangi aşamada olduğumuzu siz kıymetli üyelerimizle paylaşıyor olacağız.

Neler yaptığımız ve özel ihtiyaçlarınıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.